fbpx
Bornova Yol Yardım

ŞİLE YOL YARDIM

ŞİLE YOL YARDIM

Şile Yol Yardım Nedir?

Yolyardimara.com web sitesi üzerinden bulunduğunuz il veya ilçe kategorisiyle Şile Yol Yardım, hizmetini satın almak artık çok kolay.

Motorlu araçlarınızın olası bir aksilik durumu olması söz konusu olmaktadır, bu kaçınılmaz bir gerçektir.

Taşıtlarınızla geçirdiğiniz herhangi bir kaza veya bir sorun söz konusu olduğu zaman size Şile Yol Yardım hizmetini satın almanız mümkündür.

Günümüzde araç kullanımı, aracın beraberinde taşıdığı tüm riskleri de göz önünde bulundurmayı gerektiriyor. Artık tüm markalar bir yerel tamir, bakım ve destek ağına sahip.

Bu firmalar sizi içinde bulunduğunuz olumsuz durumdan kurtarmak için tüm altyapısını kurmuş durumda.

Yol yardımı işte tam da bu esnada devreye giriyor. Arıza ya da kaza gibi durumlar için aracınızı güvenceye alan yol yardımı, çoğunlukla kaskonuz tarafından sağlanır.

Yol yardım paketleri, her şirket ve hizmet özelinde farklılaşır. Bu nedenle kapsamları da farklı olabilir.

Kaskonuzu satın alırken, bu detaylara iyice göz atmalı ve yeterli olmadığını düşündüğünüz noktalarla ilgili sigorta yetkilinizle görüşerek, poliçenizi ihtiyaçlarınız dahilinde yenilemelisiniz.

Yol Yardım Önemi Nedir?

Teknolojinin baş döndürücü ve önü alınamaz bir şekilde gelişmesi dolayısıyla kullandığımız araçların özelliklerinin maksimum düzeyde ve opsiyonel olarak artmasıyla birlikte araç sürücülerinin araçlarını herhangi bir aksaklık anında veya yolda kalmaları durumunda profesyonel yol yardımı almadan tek başlarına kurtarma olasılıkları düşmüştür.

Bu gelişme, yol yardımının önemini ve gerekliliğini fazlasıyla ortaya koymakta ve sürücüler tarafından olası araç aksaklıklarında yol yardım hizmetine başvurmayı kaçınılmaz kılmaktadır.

Şile Yol Yardım Fiyatları

Size en kısa sürede yüksek performans ve kaliteli standartlarının üst sınırında hizmet sağlanmaktadır. Hızlı ve çözüm odaklı hizmeti optimal fiyat seviyesinde gelişim sağlayarak hizmet sunmaktayız.

Şile Yol Yardım fiyatları sabit bir şekilde ilerlemesi durumu söz konusu değildir. Aracınızın potansiyeli ve yaşadığınız sorun ile doğru orantılı olarak değiştiğini belirtmekte fayda vardır.

Yol Yardımı Neleri Kapsar?

Yol yardım hizmeti, genellikle 7/24 sunulan ve telefon ya da mesaj aracılığıyla talep edebileceğiniz bir hizmet.

Yol yardımları hangi şirket tarafından sağlanırsa sağlansın, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ve yasaların kara yolu olarak tanımladığı yollar dahilinde sunuluyor.

 

Şile Yol Yardım Hizmeti Veren Lastik Markaları Nelerdir?
 • Petlas: Lastikleriyle, müşterilerine performans ve güvenlik sunmanın ötesinde sağladığı aşağıda detayları ve limitleri belirtilen ücretsiz hizmetlerdir
 • Lassa: Türkiye’de bulunan Lassa yetkili satıcılarından, Motorlu Araç Tescil Belgesi’nde otomobil, 4×4 SUV olarak belirtilen araçlar için satın alınan Lassa marka binek otomobil veya 4×4 SUV lastikleri için geçerlidir.
 • Goodyear: Goodyear üyeliğiniz aktive olduktan sonra, fatura tarihi itibarı ile 1 yıl süresince aşağıda belirtilen Yol Yardım Hizmetleri’nden faydalanma hakkı kazanırsınız.
 • Michelin: Tek seferde yapacağınız en az 2 adet lastik alımlarında 6 ay, 4 adet lastik alımlarında 1 yıl süreyle Michelin Destek üyeliği elde edersiniz.
Yol Yardım Hizmeti Hangi Durumlarda Kullanılması Mümkün Değildir?
 1. Kullanıcıların ilaç veya uyuşturucu madde kullanımı sonrası yardım çağrılması durumunda,
 2. Sigortalının aracı araba yarışları kapsamında katılması durumlarında,
 3. Sürekli olarak aynı şekilde yapılan kaza durumlarında veya aracın hep aynı şekilde arızalanması gibi durumlarda,
 4. Sigortalanın kendi kendini yaralaması, üçüncü kişilerle kavgaya girmesi durumlarında,
 5. Ülkede meydana gelen doğal afetlerde, terör, iç savaş, ayaklanma veya grev gibi durumlar sonucu oluşabilecek hasar durumlarında da yol yardım hizmeti devreye girmemektedir.

Yol yardım hizmetleri poliçeler arası farklılık göstermiş olsa da Türkiye sınırları içerisinde bulunan karayolları olarak tanımlanan yollar arasında hizmet vermektedir.

Şile Yol Yardım Hizmeti Nasıl Alınır?
 1. Yol yardım hizmetinden faydalanmak isteyen araç sürücüleri, sahip oldukları kasko sigorta şirketinin müşteri hizmetlerini arayarak en kısa ve hızlı bir şekilde yol yardım hizmeti alabilir.
 2. Bunun yanı sıra araç sürücüleri kasko sigortasına sahip değil ise, internet üzerinden bulundukları ilin yol yardım hizmetine ulaşarak aracı için gereken hizmeti alabilir.
 3. com size bulunduğunuz ilin filtrelenmesiyle dilediğiniz firma ile birlikte çalışabilme imkanı sağlamaktadır. Motorlu araçların karşılaşacağı sorunların olduğunun farkındayız bizde Yolyardimara.com olarak size kolaylık sağlama amacını hedeflerimiz arasına koymaktayız.
 4. Bayilerimiz olan illerde size hizmet satın aldırarak kolaylık sağlayacak hizmeti sunmaktayız, tercih edilebilirliğimiz durumunda sizinle görüş ve önerilerinizin bizi geliştirecek faktör olduğunun farkındayız.

 

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan da Takip Etmeyi Unutmayın

İnstagram Hesabımızı Takip Et

►Sultangazi Rent A Car Adlı Yazımızı Okumak için Tıklayın.