fbpx
Menderes Yol Yardım

Pursaklar Yol Yardım

PURSAKLAR YOL YARDIM

Pursaklar Yol Yardım Nedir?

Yardım ve hizmet anlayışı olarak yolda kalan araç sürücülerine her türlü imkân sağlayan ve yolda bozulan araçları çekiyoruz.

Yolyardimara.com sitesinden bulunduğunuz il ve ilçe filtrelenmesiyle Pursaklar Yol Yardım, hizmetini satın alabilirsiniz.

Kasko sigortası aracınızı çarpma, çarpılma, çalınma, yanma gibi hem doğal hem de çevresel risklere karşı güvence altına alan sigorta türüdür.

Kasko sigortası ile aracınızı teminat altına alırken dar kasko, geniş kasko, genişletilmiş kasko ve tam kasko olmak üzere farklı kasko paketlerinden yararlanmanız mümkündür.

Yol yardım hizmetini kapsayan kasko paketini satın aldığınız takdirde aracınızın aniden arızalanması veya lastiğinin patlaması ya da kaza sonrası çalışmaması gibi durumlar ortaya çıktığında yarı yolda kalmaz, bu gibi olasılıkları önceden güvence altına almış olursunuz.

Yol yardım, oto kurtarıcı veya oto çekici araçlar ile servislere taşıyan yol yardım birimleri arızalanan araçların kısa sürede trafiğe çıkmalarını sağlar.

Araçları ile yolda kalan sürücülerden talep gelmesi durumunda forklift kiralama veya kiralık forklift ihtiyaçlarına da cevap veren yardım kurumları günün her saatinde hizmetlerini sunan önemli yardım işletmesi.

Yardım hizmetleri yapmak için araç ayrımı yapmayan ve gerektiğinde ise yat taşıma ve tekne taşıma işleri de yapan yardım ve kurtarma ekibi son derece önemli hizmetler gerçekleştirilmektedir.

Araçları ile yola çıkan sürücülerin yanlarında mutlaka yardım hizmetleri sağlayan kurum veya şirketlerin adresleri ve telefon numarası bulunması gerekmektedir.

Arıza veya trafik kazası sonucunda yo yardım, oto kurtarıcı ve oto çekici ihtiyacı duyan sürücüler kendilerine en yakında bulunan yol yardım birimlerinden yardım talep etmektedirler.

Yapılan yardım taleplerine bünyelerindeki her türlü ekip ve ekipmanla cevap veren yardım birimleri ihtiyaç olması halinde forklift kiralama ve kiralık forklift hizmetleri ile de sürücülere hizmetlerini sunulur.

Yardım ve kurtarma hizmetlerini büyük bir özveri ile yapan yardım birimleri yat taşıma ve tekne taşıma işlerini de en iyi şekilde yapmaktadırlar.

Yol Yardım Hizmeti Veren Firmalar Nelerdir?

  • Petlas: Lastikleriyle, müşterilerine performans ve güvenlik sunmanın ötesinde sağladığı aşağıda detayları ve limitleri belirtilen ücretsiz hizmetlerdir
  • Lassa: Türkiye’de bulunan Lassa yetkili satıcılarından, Motorlu Araç Tescil Belgesi’nde otomobil, 4×4 SUV olarak belirtilen araçlar için satın alınan Lassa marka binek otomobil veya 4×4 SUV lastikleri için geçerlidir.
  • Goodyear: Goodyear üyeliğiniz aktive olduktan sonra, fatura tarihi itibarı ile 1 yıl süresince aşağıda belirtilen Yol Yardım Hizmetleri’nden faydalanma hakkı kazanırsınız.
  • Michelin: Tek seferde yapacağınız en az 2 adet lastik alımlarında 6 ay, 4 adet lastik alımlarında 1 yıl süreyle Michelin Destek üyeliği elde edersiniz.

Pursaklar Yol Yardım Önemi Nedir?

Teknolojinin baş döndürücü ve önü alınamaz bir şekilde gelişmesi dolayısıyla kullandığımız araçların özelliklerinin maksimum düzeyde ve opsiyonel olarak artmasıyla birlikte araç sürücülerinin araçlarını herhangi bir aksaklık anında veya yolda kalmaları durumunda profesyonel yol yardımı almadan tek başlarına kurtarma olasılıkları düşmüştür.

Bu gelişme, yol yardımının önemini ve gerekliliğini fazlasıyla ortaya koymakta ve sürücüler tarafından olası araç aksaklıklarında yol yardım hizmetine başvurmayı kaçınılmaz kılmaktadır.

Yolculuk yapmayı planlayan insanlar, bu şekilde bir yol yardım hizmetinden faydalanabildiklerini bildikleri takdirde daha güvenle ve huzurla yola çıkmakta; bu durum nedeniyle sürücü açısından daha kaliteli bir sürüş keyfi ortaya çıkmaktadır.

Trafikte seyir esnasında ya da otoyolda seyahatiniz sırasında aracınızın arızalanması ya da lastiğinizin patlaması artık canınızı sıkmasın.

Sizlere 14.000 hizmet noktamızda 43.000 personelimizle gece gündüz demeden hizmet veriyoruz.

Tecrübeli ekibimiz ve son model araçlarımızla müşterilerimize araç yol yardım hizmeti almanın konforunu yaşatıyoruz.

Araç sahipleri çekici talep ettikleri zaman sıklıkla karşılaştıkları en büyük problemlerden biri de kasko ya da sigorta şirketleridir.

Zorunlu trafik sigortası yaptıran müşterilerine bunun yanında yol yardım poliçesi de satan bu şirketler araç sahiplerinin zor zamanlarında gerekli olan özeni maalesef göstermemektedirler.

Firmalar müşterilerinin zor durumlarında ihtiyaç sahibi olan mağdurlara birkaç saat gibi zaman dilimlerinde çekici ya da yol kenarı yol yardım ekiplerini sevk etmektedirler.

Yol Yardım Hizmeti Hangi Teminatları İçerir?

Kasko yol yardım hizmeti genellikle çekme ve kurtarma teminatlarını kapsıyor. Bunlar;

  • Aracın kaza, arıza ya da herhangi bir sebeple yolda kalması halinde araç çekici yardımı ile en yakın anlaşmalı servise götürülüyor. Çekici yardımı hakkında daha fazla bilgiyi kasko çekici teminatı sayfamızdan edinin.
  • Aracın yakıtının bitmesi halinde araç en yakın benzin istasyonuna ulaştırılıyor.
  • Lastik patlaması halinde lastik değişimi yapılıyor.
  • Aracın açma ve kapama sistemi, anahtarı ile ilgili problemlerle karşılaşılması durumunda araca çilingir hizmeti götürülüyor.

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan da Takip Etmeyi Unutmayın

İnstagram Hesabımızı Takip Et

►Pursaklar Oto Elektrik Adlı Yazımızı Okumak için Tıklayın.