fbpx
Kilis Oto Kurtarma

BALA OTO KURTARMA

BALA OTO KURTARMA

Bala Oto Kurtarma Nedir?

Motorlu taşıtlarınızın acil durumlarda veya başka sebeplerle aracınızın başka bir yere araç kurtarıcıları sayesinde taşınmasıdır.

Arıza nedeniyle veya trafik kazası meydana geldiğinde öncelikle aracın içinde olan insanların güvenliği sağlanmalıdır.

Başka kazayı önlemek ve diğer sürücülerin dikkat etmesini sağlamak üzere trafikte akan diğer araçların göreceği şekilde uyarı levhaları asılmalı ve dörtlü ikaz ışıkları çalışır şekilde bırakılmalıdır.

Kaza sonucu kendinizde veya yolcularda herhangi bir yaralanma olup olmadığını kontrol ettikten sonra ambulans ve sağlık ekiplerine de haber verilmesi önem arz etmektedir.

Gerekli fiziki emniyet tedbirlerinin alınmasından sonra yol yardımına ihtiyacı olan kişi en yakın oto kurtarma ekibi ile irtibat kurmalı ve oto kurtarma yardımı istemelidir.

Biz bu konuda Bala Oto Kurtarma firması olarak aracınızın kurtarma işini üstleniyoruz. Size düşen sadece ilgili numarayı aramaktır.

Yolyardimara.com sitesinden bulunduğunuz il ve ilçe filtrelenmesiyle Bala Oto Kurtarma, hizmetini satın alabilirsiniz.

Oto Kurtarma ve Oto Çekici Arasındaki Fark Nedir?

Araç sahibi olmak insanlar için artık bir lüks değil neredeyse bir zorunluluk haline gelmektedir.

Çünkü günümüzde artık hemen hemen herkes işine veya başka yerlere kendi aracı ile gitmektedir. Durum böyle olunca da trafikteki araç sayısı da her gün artış göstermiştir.

Bu araçlarda yer yer sıkıntılar baş göstermektedir. Böyle bir durumda da araç sahipleri mağdur olabilirler.

Araçlar bir kaç sebepten dolayı yolda kalabilir. Araç kaza sonucu yolda kalabilir, arıza yapabilir ya da akü veya yakıt bitebilmektedir.

Bu gibi durumlarda ise araç kaldığı yerden iki şekilde kaldırılır. Birincisi ÇEKİCİ yardımı ile ikincisi de başka bir araç yardımı ile araç bulunduğu yerden alınır.

Birinci seçenek daha güvenilir bir seçenektir. Çünkü işini profesyonel şekilde yapan çalışanlardan oluştuğu için araba için herhangi bir tehlike durumu söz konusu olmamaktadır.

Kurtarıcı Nedir?

Trafikte bulunan araç sayısının artması araç kurtarıcılarının sayısını da günden güne artırmaktadır. Birçok sebepten dolayı araçlar yollarda kalabilir. Bu gibi durumlarda hem trafiği aksatmamak için hem de araç güvenliği için aracı en kısa sürede bulunduğu yerden almak gerekmektedir.

Burada da devreye kurtarıcılar girmektedir. Her türden araç için kurtarıcılar mevcuttur. Gölbaşı Oto Çekici olarak birçok kurtarıcımızın olması durumunda sizlere en kısa sürede en yakın olan personellerimizi yönlendirerek size yardımcı olmaktayız. Bu sebeple hem sizi hem de trafikte bulunan diğer insanları mağdur etmemekteyiz.

Aracınızı istediğiniz yere en kısa sürede ulaştırmaktayız. Ayrıca yolda kalma sebebiniz bize telefon ile bildirdiğiniz zaman gelinceye kadar çözümler üreterek aracınızda bulunan arızayı giderebiliriz. Böylelikle daha fazla mağdur olmanızın önüne geçmiş oluyoruz. 7 gün 24 saat boyunca sizlerin hizmetinizdeyiz.

Her türlü araç arızasında sizlere yardımcı olmaktadır. Bulunduğunuz konuma en kısa sürede Yolyardimara.com bayileri ulaşmaktadır. Uygun fiyatlara trafikte size yardımcı olmak için varız. 7 gün 24 saat bizleri arayarak yardım ve bilgi alabilirsiniz.

Araçlarınız Hangi Durumlarda Çekilebilir?

Kaza ve arıza haricinde bazı durumlarda araçlar görevlilerin temin edeceği çekiciler tarafından çekilebilir. Aracınızı yanlış park etmişseniz, bir süre sonra yerinde bulamayabilirsiniz.

 1. Yaya kaldırımı ve yaya geçitlerine park edilen araçlar çekilmektedir.
 2. Toplu taşıma araçları, belirlenmiş taksi ve dolmuş duraklarında bulunan araçlar çekilmektedir.
 3. Kamu kurumları ve hastanelerin ve garajların önüne park edilen araçlar da çekici tarafından çekilmektedir.
 4. Tünel giriş ve çıkışlarına, kavşak bölgesine, köprü girişlerine bırakılan arabalar çekilmektedir.
 5. Engelliler için ayrılmış özel alanlara park edilen araçlar, yine çekiciler tarafından  götürülmektedir.
Bala Oto Kurtarma Faaliyetleri Nelerdir?
 • Oto kurtarıcı nedir ve oto çekici nedir hizmeti veren yol yardım nedir firmasının sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir.
 • Bunun başlıca nedeni ise ülkemizde yaşanan kaza sayısının ortalamanın çok üstünde olmasıdır.
 • Satın alma işlemi yapmadan kiralık forklift ile yükleme işlemlerinizi daha kısa bir sürede geride bırakabilirsiniz.
 • Üstelik bazı araç yardım firmaları yat taşıma ve tekne taşıma gibi deniz araçlarını ilgilendiren konulara da el atmıştır.
 • Araç yardımı almanızın en büyük avantajı seyahat halinde iken karşınıza çıkacaktır.
 • Hiç beklemediğiniz bir anda aracınız arıza yapabilir.
 • Uğraşmanıza gerek kalmadan oto kurtarıcı ve oto çekici nedir hizmeti sunan yol yardım firmanızı aramanız yeterli olacaktır.
 • Sizden konum bilgisi alınır ve yardımın en kısa süre içinde gelmesi sağlanır.
 • Forklift yükleme işlemlerinde 3 tona kadar ağırlık kaldırmanıza yardımcı olacaktır.
 • Yat taşıma ve tekne taşıma da ağırlığı yüksek olan taşıma çeşitleri arasında yer almaktadır.
 • Ancak bazı çekiciler bu aşamada deniz araçlarının da taşınmasını sağlayabiliyor.

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan da Takip Etmeyi Unutmayın

İnstagram Hesabımızı Takip Et

►Bala Oto Çekici Adlı Yazımızı Okumak için Tıklayın.