fbpx
İpekyolu Yol Yardım

AYAŞ YOL YARDIM

AYAŞ YOL YARDIM

Ayaş Yol Yardım Nedir?

Yolyardimara.com sitesinden bulunduğunuz il ve ilçe filtrelenmesiyle Ayaş Yol Yardım, hizmetini satın alabilirsiniz.

Aracınızla yola çıktığınızda olası risklerle karşılaşabileceğiniz ihtimalini göz ardı etmemeniz gerekir. Ülkemizde trafik kazası oranı ne yazık ki çok fazladır.

Bunun bilincinde olmalı ve önlemler alınmalıdır. Bunun dışında aracınızın uzun ya da kısa yolda arızalanması, yakıtsız kalması gibi durumlarda Oto Kurtarma Ayaş Yol Yardım, en kısa sürede aracınızla yolunuza devam etmeniz için en hızlı ve en kaliteli hizmeti almanızı sağlamaktadır.

Günümüzde araç kullanımı, aracın beraberinde taşıdığı tüm riskleri de göz önünde bulundurmayı gerektiriyor. Artık tüm markalar bir yerel tamir, bakım ve destek ağına sahip. Bu firmalar sizi içinde bulunduğunuz olumsuz durumdan kurtarmak için tüm altyapısını kurmuş durumda.

Hizmet sunmakta olan firmamız bünyesinde bulunan sekiz kategorilerden biri olan yol yardım hizmeti vermektedir, Adana’da yolda kaldım diye üzülmeyin.

Yolyardimara.com web sitesinden Ayaş Yol Yardım kategorisiyle size anında ulaşılarak sorunlarınızın gidermek için bulunduğunuz il içi profesyonel yol yardım ekibiyle sizleri yaşadığınız aksilikten en kısa zamanda kurtarmayı hedeflemekteyiz.

Uzun yolda seyahat edenler bilir, en aceleniz olduğu anda ya da en zorlu yol koşullarına maruz kaldığınızda aracınızın arıza yapacağı tutar. Bu gibi durumlara yönelik bir B planı oluşturmadıysanız, uzunca bir süre yolda mahsur kalabilirsiniz.

Yol yardımı işte tam da bu esnada devreye giriyor. Arıza ya da kaza gibi durumlar için aracınızı güvenceye alan yol yardımı, çoğunlukla kaskonuz tarafından sağlanır. Yol yardım paketleri, her şirket ve hizmet özelinde farklılaşır. Bu nedenle kapsamları da farklı olabilir.

Kaskonuzu satın alırken, bu detaylara iyice göz atmalı ve yeterli olmadığını düşündüğünüz noktalarla ilgili sigorta yetkilinizle görüşerek, poliçenizi ihtiyaçlarınız dahilinde yenilemelisiniz.

Ayaş Yol Yardım Hizmeti Veren Lastik Markaları Nelerdir?

  • Petlas: Lastikleriyle, müşterilerine performans ve güvenlik sunmanın ötesinde sağladığı aşağıda detayları ve limitleri belirtilen ücretsiz hizmetlerdir
  • Lassa: Türkiye’de bulunan Lassa yetkili satıcılarından, Motorlu Araç Tescil Belgesi’nde otomobil, 4×4 SUV olarak belirtilen araçlar için satın alınan Lassa marka binek otomobil veya 4×4 SUV lastikleri için geçerlidir.
  • Goodyear: Goodyear üyeliğiniz aktive olduktan sonra, fatura tarihi itibarı ile 1 yıl süresince aşağıda belirtilen Yol Yardım Hizmetleri’nden faydalanma hakkı kazanırsınız.
  • Michelin: Tek seferde yapacağınız en az 2 adet lastik alımlarında 6 ay, 4 adet lastik alımlarında 1 yıl süreyle Michelin Destek üyeliği elde edersiniz.

Yol Yardım Teminatı Nedir?

Kaza ya da arıza yaşanmasının ardından aracın serviste tutulması gereken durumlarda sigortalıya kendi aracının yerine geçici olarak kullanabilmesi için bir araç sağlanıyor.

Seyahatin sorunsuz şekilde tamamlanması, otel ayarlanması, tıbbi yardım gibi sigortalı olana kişisel yardım imkanları sağlanıyor.

Araç sürücüsünün kazadan dolayı yaralanması veya vefatı halinde araçta bulunan diğer kişilerin seyahatlerini tamamlamaları için profesyonel bir sürücü temin ediliyor.

Aracın tamiri için gereken yedek parçaların aracın çekildiği servis bölgesinde temine dilememesi halinde yedek parçaların servise ulaştırılması sağlanıyor.

Yol Yardım Önemi Nedir?

Teknolojinin baş döndürücü ve önü alınamaz bir şekilde gelişmesi dolayısıyla kullandığımız araçların özelliklerinin maksimum düzeyde ve opsiyonel olarak artmasıyla birlikte araç sürücülerinin araçlarını herhangi bir aksaklık anında veya yolda kalmaları durumunda profesyonel yol yardımı almadan tek başlarına kurtarma olasılıkları düşmüştür.

Bu gelişme, yol yardımının önemini ve gerekliliğini fazlasıyla ortaya koymakta ve sürücüler tarafından olası araç aksaklıklarında yol yardım hizmetine başvurmayı kaçınılmaz kılmaktadır.

Yolculuk yapmayı planlayan insanlar, bu şekilde bir yol yardım hizmetinden faydalanabildiklerini bildikleri takdirde daha güvenle ve huzurla yola çıkmakta; bu durum nedeniyle sürücü açısından daha kaliteli bir sürüş keyfi ortaya çıkmaktadır.

Trafikte seyir esnasında ya da otoyolda seyahatiniz sırasında aracınızın arızalanması ya da lastiğinizin patlaması artık canınızı sıkmasın. Sizlere 14.000 hizmet noktamızda 43.000 personelimizle gece gündüz demeden hizmet veriyoruz.

Tecrübeli ekibimiz ve son model araçlarımızla müşterilerimize Araç yol yardım hizmeti almanın konforunu yaşatıyoruz. Araç sahipleri çekici talep ettikleri zaman sıklıkla karşılaştıkları en büyük problemlerden biri de kasko ya da sigorta şirketleridir.

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan da Takip Etmeyi Unutmayın

İnstagram Hesabımızı Takip Et

►Ayaş Oto Elektrik Adlı Yazımızı Okumak için Tıklayın.