fbpx
İbradı Oto Transfer

AYAŞ OTO TRANSFER

AYAŞ OTO TRANSFER

Yolyardimara.com sitesinden bulunduğunuz il ve ilçe filtrelenmesiyle Ayaş Oto Transfer, hizmetini satın alabilirsiniz.

Ayaş Oto Transfer Nedir?

Özel araç veya kurumsal araçların bir yerden bir yere taşıma sürecini kontrol eden ve bu hizmeti sağlayan sektöre verilen isimdir.

Size Ayaş Oto Transfer, konulur birçok araştırma yaptık ve sizi de bilgilendirmek istedik. Dilerseniz Ayaş Oto Transfer konulu yazımızı okumaya başlayabiliriz.

Transfer hizmeti kişilerin seyahat sırasında da ki ulaşım konusunda yaşadıkları yorgunluk ya da sıkıntıları ortadan kaldırmak için önemli bir hizmettir.

Siz havaalanından diğer havaalanına geldiğinizde sizi karşılayarak otelinize ya da gitmek istediğiniz noktaya konforlu bir şekilde gitmenizi sağlayacaktır.

Ayaş Oto Transfer Nasıl Olmalı?

Transfer Hizmeti Nasıl Olmalı: İyi bir transfer hizmeti deneyim sahibi firmalar tarafından yapılmalıdır. Çünkü sizin konfor dolu bir yolculuğun ardından sıkıntılı bir transfer işlemi yaşamanız sizi çok mutlu edecek bir şey olmayacaktır.

Havaalanına vardığınızda zaman kaybetmeden kaliteli bir hizmet anlayışı ile otelinize ya da evinize varmanızı sağlamak transfer hizmetinin en önemli görevidir.

Tatil için tercih edilecek transfer hizmetleri uçağınızın tatil yapacağınız bölgeye gelmesi ile size konaklayacağınız otele kadar eşlik ederek yapılan bir hizmettir.

Bu süreçte size deneyimli bir ekip ve konforlu araçlar ile eşlik edilmesi son derece önemlidir. Tatil hayallerinizin kötü başlaması asla tavsiye etmeyiz.

Ayaş Oto Transfer Ücretleri Nedir?

Transfer Hizmet Ücretleri: Transfer hizmetlerinde ücretlendirme tamamen konfor odaklıdır. Eğer lüks bir tatil başlangıcı yapmak istiyorsanız ya da zorlu bir iş seyahatinizde araç sürmek ya da park yeri ile uğraşmak istemiyorsanız özel şoförlü transfer hizmetleri tam size göre.

Bu tip bir transfer işleminin ücreti 150 TL ile 200 TL arasında değişebiliyor. Tabi ki bu fiyatlar gideceğiniz mesafeye göre değişiklik göstermektedir.

Fakat siz hem ekonomik olsun hem de birtakım sıkıntılar ile uğraşmadan otelime ulaşabileyim diyorsanız ve misafirlerin araçları paylaşma yöntemi ile transfer hizmeti almaları mümkün kılınmaktadır.

Bu yöntem birden fazla misafirin ortak araç ile ulaşmak istediği noktaya götürülmesi ile gerçekleştiriliyor. Fiyat aralığı özel transfer fiyatına göre 3 te bir oranda azalmaktadır.

Aracınızı bir noktadan bir noktaya İstanbul içi veya şehirlerarası transfer mi etmek istiyorsunuz? Bunları yapacak zaman veya eleman eksikliği mi çekiyorsunuz?

İşte tam bu noktada Seçenek Otomotiv olarak bünyemizde yer alan GUSEM tarafından verilen güvenli sürüş teknikleri sertifikalı 30 şoför arkadaşımız ile devreye giriyoruz.

Verdiğimiz hizmet araçlarınızı verdiğiniz adresten alıp; İstanbul içi veya şehirlerarası transfer yaparak ve servis işlemlerini tamamlayarak yine verdiğiniz adrese teslimini gerçekleştiriyoruz.

Teslim alma ve etme aşamalarında  araç teslimat tutanağını yerinde doldurarak; hem teslim eden kişiye, hem de teslim alan kişiye birer nüsha bırakarak organizasyonu tamamlıyoruz.

Hem değerli zamanınızı bu işler için harcamamanızı, hem de ek şoför maliyetiyle uğraşmamanızı sağlıyoruz.

 Kimler Oto Transferi Tercih Ediyor?

Şehirlerarası yolculuk yapacak araç sahipleri birçok nedenden dolayı uzun mesafe araç taşıma hizmetlerini tercih edebiliyor. Örneğin;

  • Tatile uçakla gidip evine aracıyla dönmek isteyenler
  • Tatile aracıyla gidip evine uçakla dönmek isteyenler
  • Gidiş ve dönüşlerde yolculuğunu uçakla yapıp, tatilde araç kiralamak yerine kendi aracını kullanmak isteyenler
  • Trafiğe yeni çıkan ve şehirlerarası yolculuğa çıkacak cesareti kendilerinde bulamayanlar
  • Çocuğunu karayolu ulaşımının kaza risklerinden koruyarak güvenli bir ulaşım olan uçak yolculuğunu tercih edip tatilde çocuğu ile otomobil konforunu yaşamak isteyenler

Uzun mesafe araç taşıma hizmetinden yararlanan araç sahipleri, eşyalarının bir kısmını araç bagajında bırakarak uçak yolculuğundan sonra da eşya taşıma derdinden kurtuluyor.

Bulunduğunuz yerden, havalimanından ya da taşıma şirketine ait teslimat noktalarından özel aracını teslim alan araç sahipleri, uzun yol yorgunluğu yaşamıyor, trafik kazası ve trafik cezası risklerini ortadan kaldırıyor.

Aracınızın yolda kalması; eğer yanı başınızda Ayaş Oto Anahtar varsa hiçbir zaman sorun olmamıştır.

Özellikle gece geç saatlerde bu tür bir sıkıntı yaşamanız sonrasında Ayaş Oto Anahtar hizmetlerini talep etmek için hemen çağrı merkezimizi arayabilir hatta numaramızı sürekli olarak yanınızda bulundurarak bu tip durumlarda hızlı çözümlere bizimle ulaşabilirsiniz.

Firmamız hizmet verme konusunda sağlam ve hızlı olmasıyla birlikte uygun fiyatlarla da aracınızın çekim işlemlerini yaptığından dolayı ekstra büyük bir masrafa girmeden firmamız üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Firmamız, uzman kadrosuyla ve lisanslı araçlarla vermiş olduğu bu hizmette Ayaş Oto Anahtar hemen karşılayarak bulunduğunuz noktaya ulaşmaktadır.

Bu gibi bir durumda 7 gün 24 saat firmamıza ulaşabilir ve en hızlı şekilde Ayaş Oto Anahtar  talebinde bulunabilirsiniz.

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan da Takip Etmeyi Unutmayın

İnstagram Hesabımızı Takip Et

►Ayaş Oto Anahtar  Adlı Yazımızı Okumak için Tıklayın.